Internet Booster

İnternet Hızlandırma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.3 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma AppTrickz
Internet Booster, Android cihazınızda internet sinyal gücünü iyileştirerek webde daha hızlı gezinmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz Internet Booster uygulaması sayesinde cihazınıza gelen internet sinyal gücünü iyileştirerek daha hızlı bir web gezintisi tecrübesi kazanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama telefonunuzda bulunan 3G ve veri bağlantısını analiz ederek sadece tek bir dokunuş ile bağlantınızı hızlandırabilmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız transferlerde yüzde 27' ye kadar hız arttırması sağlayan Internet Booster ayrıca telefonunuzu optimize ederek internet bağlantınızın yavaşlamasına sebep olan sorunları da ortadan kaldırabilmektedir.

Internet Booster sayesinde daha hızlı bir internet bağlantısına sahip olabilir, dosyaları daha hızlı bir şekilde telefonunuza indirebilir, Youtube videolarını takılma olmadan izleyebilir, telefonunuzda bulunan geniş bant radyo gücünü en üst seviyeye taşıyabilir ve ağ performansını optimize edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Internet Booster indir